Utolsó dátum:
2017. március 19., vasárnap 23:59
K&H a fenntartható agráriumért ösztöndíjpályázat 2017
Általános

A K&H Csoport, mely az agrárfinanszírozás piacvezető szereplője, és elkötelezett híve a fenntartható agráriumnak, idén is ösztöndíjpályázatot hirdet a magyarországi agrárképzést folytató egyetemek és főiskolák hallgatói számára. Az idei évtől az agrár felsőfokú mester és PhD képzés hallgatói mellett az alapképzés, illetve az agrárközgazdász és állatorvosi képzések tanulói is részt vehetnek a pályázaton.

A K&H a fenntartható agráriumért ösztöndíjpályázat célja továbbra is az, hogy anyagi támogatással segítse azon hallgatók tanulmányát és kutatómunkáját, akik az agrárágazat fenntartható fejlődését, hatékonyságnövelését tartják szem előtt. A pályázat három – PhD, mesterképzés, alapképzés – kategóriájában összesen nyolc hallgató nyer támogatást. Az ösztöndíjra a fenntartható agrárium témakörére, azon belül is a hatékonyságnövelésre fókuszálva PhD kategóriában egy PhD tézisfüzettel, mesterképzésen egy TDK dolgozattal lehet jelentkezni. Az újonnan bevezetett alapképzés kategóriában egy, az általunk megadott témában készült kétoldalas szakmai dolgozattal jelentkezhetnek a hallgatók.

Az elmúlt két évben összesen 11 felsőoktatási intézmény 103 tehetséges hallgatója nyújtotta be szakmai munkáját. Közülük 13-an kaptak anyagi és szakmai támogatást tanulmányuk és kutatómunkájuk folytatásához.

Páláyzati kiírás

A pályázati kiírás, adatlap és összegzés minta online, az alábbi linken érhető el: https://www.kh.hu/csoport/fiatalok-oktatasa

Powered by iCagenda

Táplálkozásmarketing folyóirat

Táplálkozásmarketing Borítókép

Apstract folyóirat

APSTRACT

Competitio folyóirat

Borito 2-208x300

Cím:  4032 Debrecen, Böszörményi út 138.
Levelezési cím: 4002 Debrecen. Pf.: 400
Dékáni Hivatal tel.: (+36 52)-508-304